Paresh Vasani

SEMINARIUM  24, 25 oraz 26 maj 2019
dr Paresh Vasani

Temat seminarium:

Doskonalenie zrozumienia metody odczuć 

oraz 8 box nowa metoda dr Rajan Sankarana 

link do filmu na  YouTube
https://www.youtube.com/watch?v=DTpsls05z-w&fbclid=IwAR0EFSa3B8Qhhjjj_-UCf3wMWyrGFgFLjzvtnkX9NXcJUXSiNGfGYg0y2CE&app=desktop

Kolejny kurs z homeopatii klasycznej, poprowadzi światowej sławy homeopata dr Paresh Vasani reprezentujący szkołę dr Rajana Sankarana. W czasie wykładu dowiadujemy się w jaki sposób zbierać wywiad docierając do źródła problemu, co pomaga w doborze odpowiedniego leku homeopatycznego

miejsce szkolenia:
Uniwersytet SWPS ul. Chodakowska 19/31,
03-815 Warszawa,
numer Sali 009.


Wpłaty należy dokonać na konto organizatora CENTRUM MEDYCZNE VERDE
00-203 Warszawa, ul. Bonifraterska 3/11 m.76
Numer konta 49 1140 2004 0000 3802 3606 8280
Tytułem: za kurs z dr Paresh Vasani dodając swoje imię i nazwisko.

Koszt 3-dniowego kursu 1200 PLN,
Wpłaty do 10.05. 2019 - 1100 zł.            
W dniu seminarium opłata będzie zwiększona do 1300 zł.

Liczba miejsc ograniczona.

Jeżeli ilość osób będzie powyżej 30 cena kursu wyniesie 1000 zł.

W cenie jest kawa, herbata, ciastka, owoce cały dzień.
Lunch należy zakupić we własnym zakresie.

Dla uczestników seminarium jest specjalna oferta nabycia programu komputerowego Vital Quest ze zniżką 40 % od ceny regularnej.
Podstawowa wersja (Basic module) w ofercie specjalnej kosztuje 635 USD zamiast 1056 USD,
a wersja poszerzona (Plus module) - 1010 USD zamiast regularnej ceny 1684 USD. Szczegóły dotyczące tego produktu na stronie:  
www.vitalquest.rajansankaran.com


Informacje pod numerem telefonu 22 827 16 12 codziennie od 10 do 18 ( za wyjątkiem sobót i niedziel)


Dr Paresh praktykuje homeopatię od ostatnich 26 lat. Jest znany ze swojej ogromnej cierpliwości i spokoju. Leczenie tysięcy chorych w Indiach i za granicą dało mu wgląd w homeopatię. Klarowność w pojęciach i prostocie w nauczaniu dało jemu uznanie jego studentów w różnych częściach Indii i w wielu innych krajach świata. Jest wizytującym profesorem w wielu szkołach Homeopatii za granicą.

Jest dobrze znany od strony nadzorowania przypadków , w ten sposób pomagając innym Homeopatom dotrzeć do głębszych poziomów doboru leków. Wieloletnie nauczanie dało jemu głębokie doświadczenie i znajomość trudności jakie stoją przed Homeopatami w ich praktyce.
Opracował unikalne oprogramowania Vital Questâ bazując na szkole dr Rajana Sankaranâ, aby pomóc im zrozumieć metodę, zrobić ich niezależnymi w procesie myślenia. Dr Vasani mówi" Rozwijanie Vital Quest pomaga mi zrozumieć bardziej misterne aspekty tej metody, które są konieczne, by powielić wyniki". Dzisiaj, Vital Quest ma reputację jako niezbędne narzędzie dla lekarzy w metodzie Odczuć.

Jest też honorowym konsultantem w Międzynarodowej Akademii Homeopatii w Mumbai, -"the other song". Także współpracuje z Wydziałem Amerykańskiego Medycznego College'u Homeopatii i Szkoły Homeopatii w Nowym Jorku.

Informacje o wykładowcy na stronie: http://www.nyhomeopathy.com/faculty.htm

Prowadził wiele seminariów i zajęć klinicznych w Los Angeles, Japonii, Południowej Korei, Rumunii, Egipcie, Izraelu, itd..
Jest regularnym nauczycielem w studiach i podyplomowych studiach w Mumbai, Goa i indyjskich miastach.